DEMO İNCELE

999.00 2,999.00 

Dış Cephe Dekorasyon Paketi – ConstructiveDesigns

SKU: 78322 Kategori:
Açıklama

Açıklama

Zengin Özellikli Web Sitesi Oluşturun!

Gelişmiş özellikler sunan web sitesi paketleri ile hayalinizdeki web sitesini kolayca oluşturabilirsiniz. Bu paketler, web sitenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış ve kullanımı kolaydır.

Paketlerin sunduğu temel özellikler:

Görsel Zenginlik:

 • Gelişmiş dinamik mobile ayrı görsel sunabilen tam ekran uyumlu ve yazı renklerini her görsel için ayrı ayarlayabilen slayt modülü ile web sitenize etkileyici görseller ekleyebilirsiniz.

Menü Yönetimi:

 • Sınırsız üst ve alt menü ekleme özelliği ile web sitenizin navigasyonunu kolayca oluşturabilirsiniz.
 • Header menüleri admin panelinden ekleme, silme ve düzenleme imkanı ile menünüzü her zaman güncel tutabilirsiniz.

Kullanıcı Deneyimi:

 • Yükleniyor animasyonunu panelden aktif/pasif etme imkanı ile web sitenizin yükleme hızını optimize edebilirsiniz.

Hizmet Sunumu:

 • Hizmet Bölgelerinde Üst ve Alt Bölge ekleme özelliği ile her il için ayrı başlık altında listeleme imkanı ile hizmetlerinizi daha organize bir şekilde sunabilirsiniz.
 • Sınırsız hizmet ekleme, düzenleme ve silme imkanı ile sunduğunuz hizmetleri kolayca yönetebilirsiniz.
 • Sınırsız hizmet bölgesi ekleme, düzenleme ve silme imkanı ile hizmet verdiğiniz bölgeleri belirleyebilirsiniz.

Ürün Sunumu:

 • Sınırsız ürün ekleme, düzenleme ve silme imkanı ile ürünlerinizi web sitenizde kolayca sergileyebilirsiniz.

SEO Optimizasyonu:

 • Site ana meta kelimeleri belirleme (Title, Description, Keywords) ve tüm dinamik ve sabit sayfalar için admin panel kontrollü olarak belirleme imkanı ile web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Admin Paneli:

 • Full admin kontörlü ve basit kullanım arayüzü ile web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.
 • Tüm admin paneli SweetAlert ile uyarı pencereleri (dinamik aktif uyarı penceresi) ile size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar.

Ana Sayfa Yönetimi:

 • Ana sayfada tüm alanlar aktif pasif edebilme imkanı ile web sitenizin görünümünü kontrol edebilirsiniz.
 • Ana sayfa tüm başlık ve yazı alanları admin panelden düzenleme imkanı ile web sitenizin içeriğini her zaman güncel tutabilirsiniz.

Tam İçerik Yönetimi:

 • Sınırsız YORUM ve BLOG Ekleme imkanı ile web sitenizin içeriğini zenginleştirebilirsiniz.

İletişim:

 • Yeni tasarım gelişmiş iletişim sayfası ile müşterilerinizin size kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • MAİL bildirimi (İletişim admin bildirimi. YENİ NESİL Bildirim yapılacak mail adresi seçme) ile iletişim formunuzdan gelen mesajları otomatik olarak e-posta adresinize alabilirsiniz.

Sosyal Medya:

 • Sosyal medya yönetimi ile sosyal medya hesaplarınızı web sitenize bağlayabilir ve sosyal medya paylaşımlarınızı otomatik olarak yapabilirsiniz.
 • Footer yazı alanı ekleme düzenleme imkanı ile web sitenizin alt kısmına bilgi ekleyebilirsiniz.

Ve Daha Fazlası:

 • Paketler, yukarıda sayılanlara ek olarak daha birçok özellik sunmaktadır. Bu özellikler arasında:
  • Mobil uyumluluk
  • Gelişmiş SEO optimizasyonu
  • Güvenli ödeme entegrasyonu
  • Ve daha fazlası…

Demoları inceleyerek paketlerin sunduğu tüm özellikleri keşfedebilir ve web sitenizin nasıl görüneceğine dair fikir edinebilirsiniz.

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Dış Cephe Dekorasyon Paketi – ConstructiveDesigns” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Products

Hazır Otel Sitesi – ModernLuxe

999.00 2,999.00 

ModernLuxe ile Otelinizin Online Varlığını Güçlendirin! ModernLuxe, oteller için özel olarak tasarlanmış, zengin özelliklere sahip ve kullanıcı dostu bir web sitesi paketidir. Bu paket ile otelinizin bilgilerini ve odalarını kolayca yönetebilir, online rezervasyon sistemi kurabilir, e-bülten gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. ModernLuxe’ün Sunduğu Temel Özellikler: Tasarım: Responsive Mobil Uyumlu Tasarım: Web siteniz tüm cihazlarda […]

İnşaat / Yapı Web Paketi – BuildPro

999.00 2,999.00 

BuildPro ile İnşaat Web Sitenizi Kolayca Oluşturun! BuildPro, inşaat ve yapı firmaları için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir web sitesi paketidir. Bu paket ile web sitenizi kolayca oluşturabilir, yönetebilir ve online ortamda güçlü bir varlık haline getirebilirsiniz. BuildPro’nun sunduğu temel özellikler: Tasarım: Mobil uyumlu Responsive Tasarım: Web siteniz tüm cihazlarda kusursuz […]

Rent A Car | Araç Kiralama Sitesi – DriveFlex

999.00 2,999.00 

DriveFlex ile Araç Kiralama Web Sitenizi Kolayca Oluşturun! DriveFlex, araç kiralama firmaları için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir web sitesi paketidir. Bu paket ile web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilir, yönetebilir ve online ortamda güçlü bir varlık haline getirebilirsiniz. DriveFlex’in Sunduğu Temel Özellikler: Tasarım: Sınırsız Renk Seçenekleri: Web sitenizin […]

Oto Servis & Tamir Web Paketi – MechanicMagic

999.00 2,999.00 

MechanicMagic Oto Servis & Tamir Web Paketi: İşletmenizi Kolayca Yönetin MechanicMagic Oto Servis & Tamir Web Paketi, oto servis işletmenizi yönetmenize ve daha fazla müşteri çekmenize yardımcı olacak güçlü bir platformdur. Kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş özellikleri ile MechanicMagic, işletmenizi daha profesyonel hale getirmenize ve zamanınızı daha verimli kullanmanıza yardımcı olur. MechanicMagic’in Özellikleri: Gelişmiş Yönetim […]

İnşaat / Mimarlık Paketi – BuildSphere

999.00 2,999.00 

BuildSphere ile İnşaat ve Mimarlık Web Sitenizi Kolayca Oluşturun! BuildSphere, inşaat ve mimarlık firmaları için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir web sitesi paketidir. Bu paket ile web sitenizi kolayca oluşturabilir, yönetebilir ve online ortamda güçlü bir varlık haline getirebilirsiniz. BuildSphere’in sunduğu temel özellikler: Tasarım: Responsive Mobil Uyumlu Tasarım: Web siteniz tüm […]

İnşaat Sitesi Web Paketi – BlueprintForge

999.00 2,999.00 

BlueprintForge ile İnşaat Web Sitenizi Kolayca Oluşturun! BlueprintForge, inşaat firmaları için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir web sitesi paketidir. Bu paket ile web sitenizi kolayca oluşturabilir, yönetebilir ve online ortamda güçlü bir varlık oluşturabilirsiniz. BlueprintForge’un sunduğu temel özellikler: Tasarım: Responsive Mobil Uyumlu Tasarım: Web siteniz tüm cihazlarda kusursuz bir şekilde görüntülenir. […]