DEMO İNCELE

999.00 2,999.00 

Hazır İnşaat Firması Sitesi – BuildMaster

SKU: 67282 Kategori:
Açıklama

Açıklama

BuildMaster ile Hazır İnşaat Firması Web Sitenizi Kolayca Oluşturun!

BuildMaster, inşaat firmaları için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir web sitesi paketidir. Bu paket ile web sitenizi kolayca oluşturabilir, yönetebilir ve online ortamda güçlü bir varlık oluşturabilirsiniz.

BuildMaster’ın sunduğu temel özellikler:

Tasarım Özgürlüğü:

 • Sınırsız renk seçeneği ile temayı dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve web sitenizin kurumsal kimliğinize uygun bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Görsel Zenginlik:

 • Gelişmiş dinamik mobil uyumlu ve tüm alanları panelden ayarlanabilen slayt modülü ile web sitenize etkileyici görseller ekleyebilirsiniz.

Menü Yönetimi:

 • Sınırsız üst menü ekleme özelliği ile web sitenizin navigasyonunu kolayca oluşturabilirsiniz.
 • Header (Yan) menüleri admin panelinden ekleme, silme ve düzenleme imkanı ile menünüzü her zaman güncel tutabilirsiniz.

Kullanıcı Deneyimi:

 • Yeni tasarım gelişmiş iletişim formu ve sayfası ile müşterilerinizin size kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Hizmet Sunumu:

 • Hizmetler Konu için kayan slayt modülü ile sunduğunuz hizmetleri etkileyici bir şekilde sunabilirsiniz.

Ürün Sunumu:

 • Projeler Konu için kayan slayt modülü ile tamamladığınız projeleri sergileyebilirsiniz.

Blog:

 • Blog Konu için kayan slayt modülü ile blog yazılarınıza görsellik katabilirsiniz.

İçerik Yönetimi:

 • Sınırsız sayfa ekleme, düzenleme ve silme imkanı ile web sitenizin içeriğini zenginleştirebilirsiniz.
 • Sınırsız hizmet ekleme, düzenleme ve silme imkanı ile sunduğunuz hizmetleri kolayca yönetebilirsiniz.
 • Sınırsız projeyi adminden ekleme, düzenleme ve silme imkanı ile tamamladığınız projeleri web sitenizde listeleyebilirsiniz.
 • Sınırsız blogu adminden ekleme, düzenleme ve silme imkanı ile blog yazılarını kolayca yönetebilirsiniz.
 • Sınırsız proje kategoriyi adminden ekleme, düzenleme ve silme imkanı ile projelerinizi kategorilere ayırabilirsiniz.
 • Sınırsız blog kategoriyi adminden ekleme, düzenleme ve silme imkanı ile blog yazılarını kategorilere ayırabilirsiniz.

Yorum Yönetimi:

 • Ziyaretçi için sayfayı adminden yorum yapma modülü adminden aktif pasif edebilme imkanı ile sayfalarınızdaki yorumları kontrol edebilirsiniz.
 • Ziyaretçi için hizmet yorum yapma modülü adminden aktif pasif edebilme imkanı ile hizmetleriniz hakkındaki yorumları kontrol edebilirsiniz.
 • Ziyaretçi için proje yorum yapma modülü adminden aktif pasif edebilme imkanı ile projeleriniz hakkındaki yorumları kontrol edebilirsiniz.
 • Ziyaretçi için blog yorum yapma modülü adminden aktif pasif edebilme imkanı ile blog yazılarınıza gelen yorumları kontrol edebilirsiniz.

SEO Optimizasyonu:

 • Site ana meta kelimeleri adminden belirleme (Title, Description, Keywords) ve tüm dinamik ve sabit sayfalar için admin panel üzerinden kolay kontrollü (Title, Description, Keywords) ile web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Admin Paneli:

 • Full admin kontörlü ve basit kullanım arayüzü ile web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.
 • Tüm admin paneli dinamik SweetAlert ile uyarı pencereleri (dinamik aktif uyarı penceresi) ile size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar.

Ana Sayfa Yönetimi:

 • Ana sayfada tüm alanlar admin üzerinden aktif pasif edebilme imkanı ile web sitenizin görünümünü kontrol edebilirsiniz.
 • Ana sayfa tüm başlık ve yazı alanları admin panelden kolay düzenleme imkanı ile web sitenizin içeriğini her zaman güncel tutabilirsiniz.

Tam İçerik Yönetimi:

 • Gelişmiş panel ile tam içerik yönetimi imkanı ile web sitenizin tüm içeriğini kolayca yönetebilirsiniz.

Yükleniyor Animasyonunu Panelden Aktif/Pasif Etme:

 • Bu özellik ile web sitenizin yüklenme hızı optimize edebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerinde Üst ve Alt Bölge Ekleme Özelliği:

 • Bu özellik ile her il için ayrı başlık altında listeleme imkanı sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Ana Sayfa Alanları:

 • Resim galerisi, video galerisi ve randevu alma formu gibi ek alanlar ile web sitenizin işlevselliğini artırabilirsiniz.

Full Admin Kontörlü ve Basit Kullanım:

 • Admin paneli kullanımı oldukça kolaydır ve web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.

Daha Sayamadığımız Birçok Özellik:

 • BuildMaster web sitesi paketi, web sitenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

BuildMaster web sitesi paketi ile inşaat firmanız için etkileyici bir online varlık oluşturabilir ve potansiyel müşterilerinize ulaşarak işinizi büyütebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek ve demoyu incelemek için BuildMaster web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hazır İnşaat Firması Sitesi – BuildMaster” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Products

Eğitim / Etüt / Dershane Yazılımı – EduCraft

999.00 2,999.00 

EduCraft ile Eğitim Kurumunuzun Online Varlığını Güçlendirin! EduCraft, eğitim kurumları için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir eğitim ve etüt merkezi web sitesi pakettir. Bu paket ile kurslarınızı, hizmetlerinizi ve ekibinizi kolayca yönetebilir, online randevu sistemi kurabilir, e-bülten gönderebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. EduCraft’ın Sunduğu Temel Özellikler: Tasarım: Responsive Mobil Uyumlu Tasarım: […]

Oto Servis & Tamir Web Paketi – ServiceStars

999.00 2,999.00 

ServiceStars Oto Servis & Tamir Web Paketi: İşletmenizi Kolayca Yönetin ServiceStars Oto Servis & Tamir Web Paketi, oto servis işletmenizi yönetmenize ve daha fazla müşteri çekmenize yardımcı olacak güçlü bir platformdur. Kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş özellikleri ile ServiceStars, işletmenizi daha profesyonel hale getirmenize ve zamanınızı daha verimli kullanmanıza yardımcı olur. ServiceStars’in Özellikleri: Gelişmiş Yönetim […]

Hazır Emlak Paketi – EstateSphere

999.00 2,999.00 

EstateSphere ile Hazır Emlak Sitenizi Oluşturun! EstateSphere, emlak firmaları ve emlak danışmanları için özel olarak tasarlanmış kullanımı kolay ve zengin özellikli bir hazır emlak sitesi pakettir. Bu paket ile emlaklarınızı kolayca listeleyebilir, müşterilerinizle iletişim kurabilir ve online ortamda güçlü bir varlık haline gelebilirsiniz. EstateSphere’in Sunduğu Temel Özellikler: Tasarım: Mobil Uyumlu: Web siteniz tüm cihazlarda kusursuz […]

Hazır Teknik Servis | Tamirci Sitesi – TechCrafters

999.00 2,999.00 

TechCrafters ile Teknik Servis İşletmenizin Online Varlığını Güçlendirin! TechCrafters, teknik servis ve tamir işletmeleri için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir web sitesi pakettir. Bu paket ile işletmenizin bilgilerini, sunduğunuz hizmetleri, hizmet bölgelerinizi, iletişim bilgilerinizi ve müşterilerinizin yorumlarını modern ve etkileyici bir şekilde sunabilirsiniz. TechCrafters’ın Sunduğu Temel Özellikler: Menü Yönetimi: Sınırsız Üst […]

Oto Servis & Tamir Web Paketi – AutoAidHub

999.00 2,999.00 

AutoAidHub Oto Servis & Tamir Web Paketi: İşletmenizi Kolayca Yönetin AutoAidHub Oto Servis & Tamir Web Paketi, oto servis işletmenizi yönetmenize ve daha fazla müşteri çekmenize yardımcı olacak güçlü bir platformdur. Kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş özellikleri ile AutoAidHub, işletmenizi daha profesyonel hale getirmenize ve zamanınızı daha verimli kullanmanıza yardımcı olur. AutoAidHub’in Özellikleri: Gelişmiş Yönetim […]

Oto Yıkama Sitesi – WashWave

999.00 2,999.00 

WashWave Oto Yıkama Sitesi: İşletmenizi Kolayca Yönetin ve Daha Fazla Müşteri Kazanın WashWave Oto Yıkama Sitesi, oto yıkama işletmenizi yönetmenize ve daha fazla müşteri çekmenize yardımcı olacak güçlü bir platformdur. Kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş özellikleri ile WashWave, işletmenizi daha profesyonel hale getirmenize ve zamanınızı daha verimli kullanmanıza yardımcı olur. WashWave’nin Özellikleri: Çoklu Dil Desteği: […]