DEMO İNCELE

999.00 2,999.00 

Hazır Temizlik | Halı Yıkama Sitesi – ShineMasters

SKU: 56629 Kategori:
Açıklama

Açıklama

ShineMasters Hazır Temizlik ve Halı Yıkama Sitesi ile Hizmetlerinizi Online Ortama Taşıyın ve Daha Fazla Müşteriye Ulaşın!

ShineMasters, temizlik ve halı yıkama firmaları için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir web sitesi pakettir. Bu paket ile temizlik ve halı yıkama hizmetlerinizi, hizmet bölgelerinizi, iletişim bilgilerinizi ve özel tekliflerinizi modern ve etkileyici bir şekilde sunabilirsiniz.

ShineMasters’ın Sunduğu Temel Özellikler:

Tasarım ve Kullanılabilirlik:

 • Responsive Mobil Uyumlu Tasarım: Web siteniz her cihazda kusursuz bir şekilde görünecektir.

SEO Optimizasyonu:

 • Gelişmiş dinamik mobil uyumlu yazı renkleri her görsel için ayrı ayarlanabilen slayt modülü: Sliderlar aracılığıyla öne çıkan hizmetlerinizi ve promosyonlarınızı gösterebilirsiniz.
 • Her sayfa title resmini ayrı girme. (Admin panel kontrollü): Her sayfanın title resmini ayrı ayrı yükleyebilirsiniz.
 • Site ana meta kelimeleri belirleme. (Title, Description, Keywords): Web sitenizin arama motorlarında daha hızlı indeks almasını sağlayabilirsiniz.
 • Tüm dinamik ve sabit sayfalar için admin panel kontrollü belirtme. (Title, Description, Keywords): Her sayfanın meta verilerini ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz.

Yönetim:

 • Header menü ve alt menüleri admin panelinden ekleme silme ve düzenleme alanı: Web sitenizin menüsünü kolayca yönetebilirsiniz.
 • Tüm admin paneli SweetAlert ile uyarı pencereleri. (Dinamik aktif uyarı penceresi): Yönetim panelinde yaptığınız işlemler hakkında bilgilendirileceksiniz.
 • Ana sayfada tüm alanlar aktif pasif edebilme: Ana sayfanızdaki içerikleri aktif veya pasif hale getirebilirsiniz.
 • Ana sayfa tüm başlık ve yazı alanları admin panelden düzenleme: Ana sayfanızdaki tüm metinleri kolayca düzenleyebilirsiniz.
 • Tam içerik yönetimi: Web sitenizin tüm içeriğini kolayca yönetebilirsiniz.

Medya Galerisi:

 • Resim Galerisi eklentisi. (Admin çoklu resim ekleme): Temizlik ve halı yıkama hizmetlerinizin görsellerini web sitenizde sergileyebilirsiniz.
 • Video Galerisi eklentisi. (Admin panelden kod ile youtube video ekle): YouTube videolarınızı web sitenize ekleyebilirsiniz.

Randevu Yönetimi:

 • Admin randevu kontrolü ve tam sayfa yazdırma özelliği: Müşterilerinizin randevularını kolayca takip edebilirsiniz.

Hizmet Sunumu:

 • Sınırsız Hizmet Ekleme: Sunduğunuz tüm temizlik ve halı yıkama hizmetlerini web sitenize ekleyebilirsiniz.
 • Sınırsız Hizmet Bölgesi Ekleme: Hizmet verdiğiniz tüm bölgeleri web sitenizde belirtebilirsiniz.

Blog:

 • Sınırsız blog kategori ekleme düzenleme ve silme: Blog sayfanızda kategoriler oluşturabilir ve yazılar yazabilirsiniz.

Bildirim Sistemi:

 • Randevu Formu bildirimi (Admin randevu ve iletişim formu için hem mail hem sms bildirimi.): Randevu taleplerini ve iletişim kurma taleplerini hem e-posta hem de SMS yoluyla alabilirsiniz.
 • MAİL bildirimi (İletişim admin bildirimi. SMTP-YENİ-Bildirim yapılacak mail adresi seçme): Müşterilerin iletişim kurma taleplerini e-posta yoluyla alabilirsiniz.

Diğer Özellikler:

 • Footer menüleri adminden düzenleme, ekleme ve silme: Web sitenizin alt menüsünü kolayca yönetebilirsiniz.
 • Sosyal medya yönetimi: Web sitenizi sosyal medya hesaplarınızla entegre edebilirsiniz.
 • Footer link ekleme düzenleme silme: Web sitenizin alt kısmına linkler ekleyebilirsiniz.
 • Full admin kontörlü ve basit kullanım: Web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.
 • Yeni Tasarım KOLAY ERİŞİM full iletişim kanalları yönetimi hepsi adminden ayrıca belirtilip aktif ve pasif edilerek kullanılabilir.
Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hazır Temizlik | Halı Yıkama Sitesi – ShineMasters” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Products

Rent A Car Web Paketi – AutoRentalPro

999.00 2,999.00 

AutoRentalPro ile Araç Kiralama Web Sitenizi Kolayca Oluşturun! AutoRentalPro, rent a car / araç kiralama firmaları için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir web sitesi paketidir. Bu paket ile web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilir, yönetebilir ve online ortamda güçlü bir varlık haline getirebilirsiniz. AutoRentalPro’nun Sunduğu Temel Özellikler: Tasarım: Responsive […]

Oto Servis & Tamir Web Paketi – ServiceSphere

999.00 2,999.00 

ServiceSphere Oto Servis & Tamir Web Paketi: İşletmenizi Kolayca Yönetin ServiceSphere Oto Servis & Tamir Web Paketi, oto servis işletmenizi yönetmenize ve daha fazla müşteri çekmenize yardımcı olacak güçlü bir platformdur. Kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş özellikleri ile ServiceSphere, işletmenizi daha profesyonel hale getirmenize ve zamanınızı daha verimli kullanmanıza yardımcı olur. ServiceSphere’in Özellikleri: Gelişmiş Yönetim […]

Hazır Firma / Proje Sitesi – DesignGenius

999.00 2,999.00 

DesignGenius ile Hazır Firma/Proje Sitenizi Kolayca Oluşturun! DesignGenius, firmalar ve proje sahipleri için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir hazır web sitesi paketidir. Bu paket ile web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilir, yönetebilir ve online ortamda güçlü bir varlık haline getirebilirsiniz. DesignGenius’un sunduğu temel özellikler: Tasarım: Mobil Uyumlu: Web siteniz […]

Dış Cephe Dekorasyon Paketi – ConstructiveDesigns

999.00 2,999.00 

Zengin Özellikli Web Sitesi Oluşturun! Gelişmiş özellikler sunan web sitesi paketleri ile hayalinizdeki web sitesini kolayca oluşturabilirsiniz. Bu paketler, web sitenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış ve kullanımı kolaydır. Paketlerin sunduğu temel özellikler: Görsel Zenginlik: Gelişmiş dinamik mobile ayrı görsel sunabilen tam ekran uyumlu ve yazı renklerini her görsel için ayrı ayarlayabilen slayt modülü ile […]

Fitness & GYM Saloon Sitesi – ActivePulse

999.00 2,999.00 

ActivePulse ile Fitness Salonunuzun Online Varlığını Güçlendirin ve Müşterilerinizle Etkileşimi Artırın! ActivePulse, fitness salonları ve spor merkezleri için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir web sitesi pakettir. Bu paket ile salonunuzun bilgilerini, sunduğunuz hizmetleri, antrenörlerinizi, paketlerinizi, blog yazılarınızı ve iletişim bilgilerinizi modern ve etkileyici bir şekilde sunabilirsiniz. ActivePulse’un Sunduğu Temel Özellikler: Tasarım […]

Hazır Otel Sitesi – ModernLuxe

999.00 2,999.00 

ModernLuxe ile Otelinizin Online Varlığını Güçlendirin! ModernLuxe, oteller için özel olarak tasarlanmış, zengin özelliklere sahip ve kullanıcı dostu bir web sitesi paketidir. Bu paket ile otelinizin bilgilerini ve odalarını kolayca yönetebilir, online rezervasyon sistemi kurabilir, e-bülten gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. ModernLuxe’ün Sunduğu Temel Özellikler: Tasarım: Responsive Mobil Uyumlu Tasarım: Web siteniz tüm cihazlarda […]