AnasayfaHakkımızda

Neden Biz?

İnternet Timi Farkı

  • En son teknolojileri kullanıyoruz.
  • Sizi düşünerek geliştiriyoruz.
  • En yüksek standartlarda hizmet garantisi veriyoruz.
  • 7 gün 24 saat iletişim garantisi veriyoruz!

Bizi Tanıyın

Sizin için buradayız..

İnternet Timi, iş dünyasının dinamizmine hızlı ve etkili çözümler sunan, müşteri odaklı bir yazılım şirketidir. Timim Grup ilkeleri doğrultusunda hareket eden İnternet Timi, piyasanın taleplerine hızlı ve esnek bir şekilde adapte olma yeteneği ile öne çıkar. Temel ilkesi müşteri memnuniyeti ve katma değer oluşturma olan İnternet Timi, bütünlük sağlayan çözümler geliştirmeyi amaçlar.

Şirketimiz, mevcut çözümlerle yetinmeyip özel ihtiyaçlara yönelik hızlı ve özelleştirilmiş çözümler geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Anında piyasa ihtiyaçlarına cevap vererek, müşterilere özgün ve güvenilir alternatifler sunma hedefiyle hareket eder. Türkiye pazarında olduğu gibi uluslararası arenada da kendine sağlam bir yer edinmiş ve inovasyonun öncüsü olma vizyonunu sürdürmektedir.

İnternet Timi, sektördeki en son teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir ekibe sahiptir. Uzman kadromuz, projelerimizi müşteri odaklı bir şekilde tasarlamak ve uygulamak için bir araya gelir. Her bir projede müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çabalarken, aynı zamanda iş dünyasının dinamik ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek müşterilerimize rekabet avantajı sağlamayı hedefleriz.

İnternet Timi, sadece bir yazılım şirketi olmanın ötesine geçerek, müşteri ile işbirliği yaparak, ortak hedeflere ulaşmayı amaçlar. Yaratıcı çözümler, güçlü bir alt yapı ve müşteri memnuniyetine odaklanarak, iş dünyasının her aşamasında müşterilerimize değer katmayı sürdürmekteyiz.

İletişim

İhtiyaç duyduğunuz her an daima sizinleyiz!

Çağrı Merkezi & WhatsApp
Çağrı Merkezi & WhatsApp

0850 315 05 05

Bize Yazın
Bize Yazın

info@internettimi.com.tr
destek@internettimi.com.tr

Neredeyiz?
Neredeyiz?

Abdi İpekçi Cad. Bostan Sokak Louis Vuitton Orjin Apartmanı No:15 Kat:5, 34367 Şişli / İstanbul