AnasayfaSık Sorulan Sorular

S.S.S.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. Web paketlerimiz domaine lisanslanarak teslim edilmektedir, her bir domain için yeniden satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen web paketi sipariş aşamasında belirtilen domaine lisanslanır. kurulum tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Lisans değişikliği yapılmamaktadır. Kurulumdan sonra cayma, domain değiştirme hakkı bulunmamaktadır. Yazılımlarımız domaine lisanslıdır, lisans silme işlemi yapılmamaktadır. Bu nedenle sipariş vereceğiniz Web Tasarımı Paketini teslim aldığınız andan itibaren ürün kullanımı ortaya çıkmaktadır.

Elbette bizden hizmet alan tüm müşterilerimize hizmet süreleri boyunca, tüm iletişim kanallarımızdan kesintisiz olarak destek sunmaktayız. 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazılımlarımız ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir defa ücret ödediğinizde ömür boyu yazılımı kullanım hakkına sahip olursunuz. Ancak her web sitesi sahibinin yıllık ödemesi gereken masraflar vardır. Bu hizmetlere ömür boyunca sahip olamazsınız. Ancak 2024 yılı boyunca + 750 TL fark ödeyerek 5 yıla kadar uzatabilirsiniz. (.tr uzantılı alan adları için geçerlidir.) .com, .net gibi uzantılarda bu ücretler farklılık göstermektedir.

Ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin taleplerini ücret karşılığında yapıyoruz. Ek ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. İhtiyaçlarınızı değerlendirerek en uygun fiyatlarla ek isteklerinizi yerine getirelim.

Hazır web sitelerimiz domain lisanslı satıldığı ve yazılım tabanlı olduğu için herhangi bir iade söz konusu değildir. Yazılım hizmetinin iadesi yoktur.

Domain site adı demektir. Diğer adı “alan adı”dır. Açmak istediğiniz sitenin adresi www.internettimi.com.tr ise bu aynı zamanda sizin domain yani alan adınız demektir.

Evet. internettimi.com.tr ‘deki tüm hazır sitelere ve özel tasarımlara sınırsız hosting ücreti dahildir. Sizden hosting için ekstra bir bedel almıyoruz.

.com.tr, .net.tr, .av.tr, .org.tr gibi .tr uzantılı alan adları dahildir. .tr uzantılı alan adı için ilk yıl hiç bir ücret talep edilmez. .com, .net gibi alan adlarını talep etmeniz durumunda alan adı ücreti ödemeniz gerekmektedir.