DEMO İNCELE

999.00 2,999.00 

İnşaat Mimar Web Paketi – DesignHub

SKU: 54968 Kategori:
Açıklama

Açıklama

DesignHub ile İnşaat ve Mimarlık Web Sitenizi Kolayca Oluşturun!

DesignHub, inşaat ve mimarlık firmaları için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir web sitesi paketidir. Bu paket ile web sitenizi kolayca oluşturabilir, yönetebilir ve online ortamda güçlü bir varlık haline getirebilirsiniz.

DesignHub’ın sunduğu temel özellikler:

Yönetim:

 • Gelişmiş Yönetim Paneli: Web sitenizdeki tüm alanları kolayca yönetebilirsiniz.
 • Sınırsız Üst ve Alt Menü Ekleme Özelliği: Web sitenizin menüsünü istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.
 • Yeni Tasarım Gelişmiş İletişim Sayfası: Müşterilerinizin size kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Site Ana Meta Kelimeleri Belirleme (Title, Description, Keywords): Web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.
 • Tüm Dinamik ve Sabit Sayfalar için Admin Panel Kontrollü Belirleme (Title, Description, Keywords): Web sitenizin içeriğini optimize edebilirsiniz.
 • Header Menüleri Admin Panelinden Ekleme, Silme ve Düzenleme Alanı: Web sitenizin menüsünü istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.
 • Tüm Admin Paneli SweetAlert ile Uyarı Pencereleri (Dinamik Aktif Uyarı Penceresi): Kullanıcı dostu bir yönetim deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Ana Sayfada Tüm Alanlar Aktif Pasif Edebilme: Web sitenizin ana sayfasını istediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz.
 • Ana Sayfa Tüm Başlık ve Yazı Alanları Admin Panelden Düzenleme: Web sitenizin içeriğini kolayca güncelleyebilirsiniz.
 • Tam İçerik Yönetimi: Web sitenizin tüm içeriğini kontrol edebilirsiniz.

İçerik Yönetimi:

 • Sınırsız Avukat Ekleme: Ekibinizdeki üyelerin bilgilerini web sitenizde yer alabilirsiniz.
 • Sınırsız Hizmet Ekleme: Sunduğunuz hizmetleri detaylı bir şekilde sunabilirsiniz.
 • Sınırsız Resim Galerisi Ekleme: Çalışmalarınızın görsellerini web sitenizde sergileyebilirsiniz.
 • Sınırsız Video Galerisi Ekleme: Tanıtım videolarınızı web sitenizde paylaşabilirsiniz.
 • Sınırsız Belge Ödül Görselleri Ekleme Düzenleme: Belgelerinizin ve ödüllerinizin görsellerini web sitenizde sergileyebilirsiniz.

Dil Desteği:

 • 7 Tane Otomatik Dil Seçeneğini Yönetim Panelinden Aktif Pasif Yapabilme Komple Açıp Kapatabilme: Web sitenizin çok dilli olmasını sağlayabilirsiniz.

SEO Optimizasyonu:

 • Anasayfa Html Alan Düzenleme: Web sitenizin ana sayfasının HTML kodunu düzenleyebilirsiniz.

Pazarlama:

 • MAİL Bildirimi (İletişim Admin Bildirimi): Müşterilerinizden gelen mesajlara e-posta yoluyla yanıt alabilirsiniz.

Sosyal Medya:

 • Footer Menüleri Adminden Düzenleme, Ekleme ve Silme: Web sitenizin alt kısmındaki menüyü istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.
 • Sosyal Medya Yönetimi: Web sitenize sosyal medya hesaplarınızı bağlayabilirsiniz.
 • Footer Link Ekleme Düzenleme Silme: Web sitenizin alt kısmındaki linkleri istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

Müşteri Yorumları:

 • Müşteri Yorumu Admin Paneli Kontrol: Müşterilerinizden gelen yorumları kontrol edebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu:

 • Full Admin Kontrollü ve Basit Kullanım: Web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.
 • KOLAY ERİŞİM full iletişim kanalları yönetimi hepsi adminden ayrıca belirtilip aktif ve pasif edilerek kullanılabilir: Web sitenizin iletişim bilgilerini kolayca güncelleyebilirsiniz.
 • Yeni Tasarım Üst Menüde Online Randevu Modülü (Aktif, Pasif Özelliği): Müşterilerinizin randevu almasını sağlayabilirsiniz.

Daha Sayamadığımız Birçok Özellik için Demoları İnceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İnşaat Mimar Web Paketi – DesignHub” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Products

Hazır Fast Food Paketi – BistroBies

999.00 2,999.00 

BistroBies Hazır Fast Food Paketi ile Fast Food Restoranınızın Online Varlığını Güçlendirin ve Daha Fazla Müşteriye Ulaşın! BistroBies, fast food restoranları için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir web sitesi pakettir. Bu paket ile restoranınızın bilgilerini, sunduğunuz menüyü, şubelerinizi, iletişim bilgilerinizi ve özel tekliflerinizi modern ve etkileyici bir şekilde sunabilirsiniz. BistroBies’in Sunduğu […]

Okul / Kreş / Anaokulu Paketi – KidNest

999.00 2,999.00 

KidNest ile Okulunuzun Online Varlığını Güçlendirin! KidNest, okullar, kreşler ve anaokulları için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir web sitesi pakettir. Bu paket ile kurumunuzun bilgilerini ve programlarını kolayca yönetebilir, kayıt işlemlerini online olarak gerçekleştirebilir, ebeveynlerle iletişim kurabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. KidNest’in Sunduğu Temel Özellikler: Tasarım: Gelişmiş dinamik mobil uyumlu tam […]

Güzellik Salonu / Kuaför Sitesi – HairHaven

999.00 2,999.00 

HairHaven ile Güzellik Salonu ve Kuaför İşletmenizin Online Varlığını Güçlendirin! HairHaven, güzellik salonları, kuaförler ve diğer kuaförlük sektöründeki işletmeler için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir web sitesi pakettir. Bu paket ile işletmenizin bilgilerini, sunduğu hizmetleri, uzman kadrosunu, randevu sistemini ve iletişim bilgilerini modern ve etkileyici bir şekilde sunabilirsiniz. HairHaven’ın Sunduğu Temel […]

Hazır Nakliyeci Sitesi – MoveMasters

999.00 2,999.00 

MoveMasters ile Nakliyeci İşletmenizin Online Varlığını Güçlendirin! MoveMasters, nakliye firmaları için özel olarak tasarlanmış kullanımı kolay ve zengin özellikli bir hazır nakliyeci web sitesi pakettir. Bu paket ile firmanızın bilgilerini, hizmetlerini ve iletişim bilgilerini kolayca yönetebilir, modern bir web sitesi oluşturabilir ve online rezervasyon sistemi kurabilirsiniz. MoveMasters’ın Sunduğu Temel Özellikler: Tasarım: Dinamik slayt ekleme: Web […]

Kafe & Restoran Web Paketi – CafeCulture

999.00 2,999.00 

CafeCulture ile Kafe ve Restoranınızın Online Varlığını Güçlendirin ve Daha Fazla Müşteriye Ulaşın! CafeCulture, kafeler ve restoranlar için özel olarak tasarlanmış zengin özellikli ve kullanımı kolay bir web sitesi pakettir. Bu paket ile kafenizin veya restoranınızın bilgilerini, sunduğunuz menüyü, atmosferini, iletişim bilgilerinizi ve özel tekliflerinizi modern ve etkileyici bir şekilde sunabilirsiniz. CafeCulture’un Sunduğu Temel Özellikler: […]

Temizlik Firması Sitesi – PristineCare

999.00 2,999.00 

PristineCare Hazır Temizlik Sitesi ile Hizmetlerinizi Online Ortama Taşıyın ve Daha Fazla Müşteriye Ulaşın! PristineCare, temizlik firmaları için özel olarak tasarlanmış, zengin özelliklere sahip ve kullanımı kolay bir web sitesi paketidir. Bu paket ile temizlik hizmetlerinizi, hizmet bölgelerinizi, iletişim bilgilerinizi ve özel tekliflerinizi modern ve etkileyici bir şekilde sunabilirsiniz. PristineCare’in Sunduğu Temel Özellikler: Tasarım ve […]